Loading...
Zdrowie i uroda2018-11-16T10:17:11+01:00

Zdrowie jest najważniejsze

Dbaj o siebie każdego dnia! Dowiedz się, jak chronić i wzmacniać swoje zdrowie.

Zdrowa dieta, odpowiednie nawadnianie organizmu, aktywność fizyczna czy regenerujący sen to najważniejsze filary Twojego zdrowia. Jak umiejętnie wprowadzić je w życie? Poznaj wszystkie tajniki zdrowego stylu życia i ciesz się doskonałym samopoczuciem. Dowiedz się również, co robić, jeżeli Twoje zdrowie się pogarsza.

Najnowsze wpisy

Poznaj nasze porady na temat zdrowia i urody

Zrób coś dobrego dla siebie, swoich bliskich i całej planety. Zobacz, jakie to proste.

Czytaj więcej

Zdrowa dieta – sprawdź, jak łatwo wprowadzić ją w życie.

Czytaj więcej

Szukasz najlepszego sportu dla siebie? Przekonaj się, jak wiele może dać Ci joga.

Czytaj więcej

Jesteś tym, co jesz

Przekonaj się, że zdrowa dieta nie musi być nudna ani niesmaczna.

Na Twój styl życia składają się między innymi: dieta, aktywność fizyczna, stres, nałogi. Każdy z nich bezpośrednio przekłada się na Twój stan zdrowia, wydolność, odporność, poziom energii, samopoczucie, kondycję psychiczną. Ogromna liczba poważnych, a nawet śmiertelnych chorób związana jest z nieprawidłowym stylem życia. Tymczasem nawet niewielkie zmiany mogą wystarczyć, aby uchronić się przed poważnymi problemami, pozwolić Ci poczuć się lekko, zdrowo i pięknie.

Aby cieszyć się pełnią zdrowia i doskonałym samopoczuciem, musisz zadbać o to, by dostarczać swojemu organizmowi odpowiednich składników odżywczych: energetycznych, budulcowych i regulujących. Oczywiście nie istnieje jeden produkt, który mógłby dostarczyć Ci wszystkich tych składników. Zbilansowana dieta składa się z wielu różnorodnych produktów, dostarczających Twojemu organizmowi tego, czego potrzebuje – węglowodanów, białka, tłuszczów, witamin i minerałów. Jak ją komponować? Jak żyć zdrowiej? Tego wszystkiego dowiesz się na Baśnie Właśnie.

“Bo radość to słoneczny kolor życia. ”

Samuel Taylor Coleridge

“Dobre zdrowie jest lepsze niż największe bogactwo.”

Anonim